O Nas

Wlodar Developer

Włodar Developer jest jednym z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Częstochowie. Swoją działalność opiera na polskim kapitale oraz dysponuje portfelem projektów o powierzchni 0,5 miliona metrów kwadratowych realizacji do 2021 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności deweloperskiej w 2008 roku Włodar Developer osiągnął niebywałą skuteczność i dynamikę rozwoju, czego świadectwem są nowe projekty inwestycyjne takie jak Brylantowe Osiedle, Okulickiego Park czy Wileńska 17.

Lat działalności

Oddanych lokali mieszkaniowych

metrów powierzchni użytkowej

Firma Włodar działa na rynku od 1993 roku i jest największym w regionie producentem betonu towarowego.W 2008 roku rozszerzyliśmy ofertę naszych usług o działalność developerską wyróżniając się najwyższym poziomem jakości w stosunku do ceny w południowej Polsce.

Pod banderą Włodar Developer zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji, budując ponad 6 tys.lokali mieszkaniowych o łącznej powierzchni 0,5 mln mkw.

W naszej działalności stawiamy sobie za cel świadczenie profesjonalnych i dopasowanych do potrzeb klientów usług.

Spółka działa na rynku częstochowskim oraz w jego najbliższych okolicach i specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Władze firmy starannie wybierają miejsca dla nowych obiektów, szczególną wagę przywiązując do walorów krajobrazowych, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Deweloper zdobył markę firmy solidnej i wiarygodnej, zaś zrealizowane obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne. Bezpieczeństwo finansowe inwestycji zapewnia stabilna pozycja ekonomiczna.

Wysoki poziom wykonawstwa połączony z estetyką obiektów osiągany jest w efekcie starannej weryfikacji rozwiązań projektowych i skrupulatnego egzekwowania jakości realizowanych prac. Rygorystycznie dobierani podwykonawcy zobligowani są do starannego i terminowego wykonywania powierzonych zadań. Realizacje poszczególnych inwestycji prowadzą zespoły specjalistów pod kierownictwem menedżera projektu – inżyniera z wieloletnim doświadczeniem.

Nowe Realizacje
Bazylika Świętej Rodziny w Częstochowie
Betonowanie
Budowa wiaduktu
Przykładowe realizacje